Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aptana Studio 3.0.7

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Aptana, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2011
Data modyfikacji: 21.12.2011
Rozmiar: 139,82 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 376

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aptana Studio 3.0.7

Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych. Program ten został stworzony w Javie i to właśnie na technologii AJAX oraz Java Script się przede wszystkim skupia. Niemniej jednak przy jego użyciu możliwe jest również projektowanie stron w HTML, CSS, XML, a także po zainstalowaniu dodatkowy pluginów w PHP oraz Python.

Altana Studio oferuje szereg opcji niezbędnych przy tworzeniu stron internetowych, z których warto wymienić zwłaszcza specjalnego asystenta kodu dla JavaScript, HTML oraz CSS, który potrafi podświetlać składnię języka, a także uzupełniać kod i weryfikować jego składnię. Program jest ponadto wyposażony w różnego rodzaju biblioteki AJAX, takie jak np. AFLAX, Dojo czy Prototype i charakteryzuje się przejrzystym interfejsem. Download Aptana Studio jest zupełnie darmowy i dostępny na różne platformy, a mianowicie Windows, Linux oraz Mac OS X. Istnieje też specjalna wersja programu będąca pluginem do środowiska Eclipse, który można pobrać ze strony producenta. Jeśli szukasz natomiast wersji programu pod Windows, to pobierz Altana Studio z naszego serwisu i sprawdź go w akcji. 

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Pajączek 5 NxG Professional

  Pajączek 5 NxG Professional jest zaawansowany edytorem HTML dla wymagających użytkowników.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aptana Studio 3.0.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie