Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Album Creator Pro 3.5 (build 586)

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: FirmTools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 503

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Album Creator Pro 3.5 (build 586)

Album Creator Pro przeznaczony jest do tworzenia internetowych albumów.

Proces tworzenia jest bardzo prosty sprowadza się do wybrania odpowiedniego szablonu dla naszej galeri, wprowadzeniu kliku ustawień oraz dodaniu zdjęć (podczas dodawania fotografi możliwa jest ich prosta obróbka). Wersja testowa programu posiada ograniczenia i nie pozwala na dodanie więcej niż 12 fotografi do jednej galeri.

Podobne Projektowanie stron www

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Album Creator Pro 3.5 (build 586)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie