Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ager Web Edytor 2.6

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Jacek Fedorczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 833 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ager Web Edytor 2.6

Ager Web Edytor jest darmowym edytorem html, xhtml, php, JavaScript służącym do tworzenia stron internetowych.

Aby używać ten edytor potrzebna jest przynajmniej podstawowa znajomość HTML'a.

Możliwości programu:

- Obsługiwane kodowanie polskich znaków: Ager Web Edytor obsługuje kodowanie 8859-2, windows-1250 od wersji 3.2 utf-8
- Wsparcie multimedialne dla pluginów: Ager Web Edytor posiada generatory do automatycznego podłączenia pluginów takich jak: Media Pleyer, QuickTime, Flesh, RealMedia
- Kreatory JavaScript: Ager Web Edytor posiadana generator bardzo rozbudowany do okienek Pop-Up, Do podmiany obrazków (Rollower) - dobrze zrobiony Rollower wczytuje wszystkie obrazki przy starcie strony, co przy słabszym łączu gwarantuje płynne przejścia między obrazkami.
- Obsługa makro - kodów: Ager Web Edytor obsługuje również Makro - Kody
- Zapis kodu pliku do wielu plików na raz: Jakże często mamy jakiś swój szablon pliku, który wykorzystujemy wiele razy. Ager Web Edytor umożliwia zapisanie go automatycznie do wielu plików na raz.
- Wsparcie dla PHP i JavaScript: Teraz posiada także wsparcie dla JavaScript i PHP
- Zamiana tekstu na Encje Html: Od wersji 1.7 Ager Web Edytor ma narzędzie służące do zamiany tekstu na Encje Html
- Ukrywanie adresu e-mail: Od wersji 1.8 Ager Web Edytor ma narzędzie służące do ukrywania adresu e-mail. Jest to kreator JavaScript, który generuje odpowiedni kod z twoim adresem e-mail i umieszcza go na twojej stronie.

Podobne Projektowanie stron www

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • PixExpose

  PixExpose to program dający możliwość niezwykle łatwego tworzenia galerii internetowych. Wystarczy tylko wybrać zdjęcia a następnie wskazać jeden z dostępnych szablonów a program sam zajmie się resztą.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ager Web Edytor 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie