Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash Builder 4.6

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.09.2011
Data modyfikacji: 10.10.2012
Rozmiar: 1 044,48 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 384

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Flash Builder 4.6

Adobe Flash Builder 4.6 to jeden z najlepszych programów umożliwiających tworzenie potężnych projektów internetowych, które opierają się na technologii Adobe Flash (nazywanej przez niektórych po prostu Flashem). Adobe Flash Builder może być znany niektórym jako Adobe Flex Builder).

Adobe Systems Incorporated zapewnia w najnowszej odsłonie swojego programu ogrom możliwości, zapewniających- oczywiście przede wszystkim zaawansowanym użytkownikom- możliwość projektowania bardzo zaawansowanych aplikacji. Znających składnię ActionScript oraz MXML ucieszyć może edytor, jakim jest Flex Biulder. Czwarta edycja programu była dostępna w trzech wersjach: Standardowej, Premium oraz Edukacyjnej. Flash Biulder oferuje edytor WYSIWYG

Tworzącym Rich Internet Application (w skrócie RIA) i szukającym programu, który zapewni im maksimum możliwości, można z czystym sumieniem polecić przetestowanie najnowszego Adobe Flash Buildera. Aby tego dokonać, należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie producenta. Plik z programem jest ponad 1 GB. Aplikacja działa bezproblemowo pod następującymi wydaniami systemu Windows: XP / 2003 / Vista / 7.

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Artisteer

  Artisteer jest pierwszym i jedynym całkowicie zautomatyzowanym programem, który powala stworzyć wspaniale wyglądające, profesjonalne strony internetowe lub szablony

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash Builder 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie