Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JTHTML 7.5.7

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: Janusz Tomczak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 2,1MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 8
Liczba pobrań: 101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JTHTML 7.5.7

JTHTML to nieskomplikowane narzędzie do edycji HTML/XHTML, CSS, JavaScript, PHP i SQL polskiego autorstwa. Najnowsza wersja wspiera między innymi HTML5 oraz CSS3. Dzieki temu programowi każdy, kto chciałby zacząć przygodę z tworzeniem stron bądź programowaniem w prosty sposób może się wdrożyć. Dzięki JTHTML mamy możliwość stworzenia niewielkich witryn WWW oraz prostych aplikacji webowych. Do podstawowych, zaimplementowanych funkcji należą między innymi: mechanizm przeglądania na kartach, dzięki któremu możliwa jest praca z kilkoma plikami na raz, błyskawiczne wstawianie typowych znaczników HTML, auto domykanie znaczników oraz wiele innych. Co więcej, po napisaniu części kodu, za sprawą odpowiedniej opcji możemy w szybki sposób sprawdzić jego poprawność. Jeśli nasza strona/aplikacja będzie gotowa to za sprawą odpowiedniej funkcji szybko przeniesiemy ją na serwer ftp. JTHTML to świetne narzędzie przede wszystkim dla początkujących webmasterów.

Podobne Projektowanie stron www

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • Aptana Studio

  Aptana Studio to aplikacja komputerowa stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących darmowego środowiska IDE i narzędzia do tworzenia stron internetowych.

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JTHTML 7.5.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie