Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Monitor For Google

Kategoria: Pozycjonowanie i optymalizacja
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 543

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Monitor For Google

Free Monitor For Google to kolejne narzędzie służące do pozycjonowania stron internetowych. Program pozwala na dogłębną analizę wskazanej strony pod kątem jej pozycji w wyszukiwarce Google, z uwzględnieniem fraz które ją promują. Free Monitor For Google nie jest pl, jednak bardzo przejrzysty interfejs znacznie ułatwia korzystanie z tej aplikacji.

Najważniejsze jest to, że Free Monitor For Google jest freeware, dzięki czemu każdy użytkownik może sprawdzić na której pozycji znajduje się jego strona, przy wyszukiwaniu konkretnej frazy. Download Free Monitor For Google jest dostępny za darmo poniżej. Zobacz także inne ciekawe Programy do SEO.

Podobne Pozycjonowanie i optymalizacja

  • SEOAdder 7

    SEOAdder 7 to aplikacja służąca do pozycjonowania stron internetowych, którą charakteryzuje prostota działania i bogactwo funkcji. Opinie o SEOAdder 7 są bardzo pozytywne i wiele osób potwierdza skuteczność tego programu, pozwalającą na wywindowanie strony internetowej na pierwsze podstrony w wyszukiwarce Google.

  • Sprytne katalogowanie

    Sprytne katalogowanie to aplikacja która przyda się przede wszystkim internautom chcącym wypromować swoją stronę internetową i wpłynąć na jej rozwój. Program posiada bazę ponad 3000 katalogów i w pełni automatycznie dodaję naszą stronę do ich odpowiednich działów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Monitor For Google

dodał: haincz , 07.01.2011

Jeżeli sprawdzałeś prawidłowości przez google, to pamiętaj że wyniki mogą być nieadekwatne ze względu na zmianę algorytmu, wyniki mogą być spersonalizowane. Wyczyść historie przeglądanych stron, sprawdź jeszcze raz, wyloguj się z gmaila itd.

dodał: ~Marek , 05.01.2011

Witam !\n\nKorzystałem z tego programu do bólu.\nprzez kilka lat.\nOstatnio bardzo intensywnie.\nPolubiłem ten program i pewnego dnia zaczełem sprzdzać prawidłowość danych\n\nI co się okazało :\n\nbez komentarza.........

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozycjonowanie i optymalizacja


Kategorie