Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wizualny Nadzór 6.11

Kategoria: Pozostałe
Producent: MM Studio
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Data modyfikacji: 23.04.2012
Rozmiar: 9.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 253

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Wizualny Nadzór 6.11

Wizualny Nadzór 4 to kolejna aplikacja od MM Studio, której zadaniem jest pomoc w zarządzaniu i kontrolowaniu większej ilości komputerów, dzięki czemu program ten idealnie nadaje się do użycia w szkołach, czy też w mniejszych firmach. Pełna wersja Wizualny Nadzór 4 oferuje około 20 różnych narzędzi za pomocą których można kontrolować i monitorować pracę komputerów, a także zabraniać dostępu do wybranych aplikacji oraz stron internetowych. 

Chociaż Wizualny Nadzór 4 to nie darmowy program to i tak cieszy się on dużą popularnością wśród szkół. Umożliwia on wyświetlanie multimedialnych prezentacji na kilku komputerach, oraz podgląd pulpitów uczniów co bardzo przydaje się w podczas lekcji informatyki. Wersja trial Wizualny Nadzór 4 do pobrania z naszej strony pozwala w pełni zapoznać się z możliwościami tej aplikacji i to aż przez 30 dni. Możliwość testowania Wizualny Nadzór 4 za darmo, na pewno stanowi duży atut tego programu, podobnie zresztą jak jego polska wersja językowa, oraz bardzo czytelny interfejs, znany z innych programów MM Studio. Wyglądem Wizualny Nadzór 4 przypomina XP i bardzo dobrze komponuje się z nowszymi systemami operacyjnymi. Dzięki temu Wizualny Nadzór 4 działa z Vista i Windows 7. Niestety program ten nie jest na razie dostępny w innych wersjach, dlatego o Wizualny Nadzór 4 na Linux i Mac możemy na razie zapomnieć.

Download Wizualny Nadzór 4 to doskonała propozycja dla szkół, nauczycieli i niewielkich firm. Dzięki tej aplikacji możliwa staje się kontrola wszystkich komputerów z danej sieci, a także zbiorowe ograniczenie dostępu do niektórych stron i programów.

Podobne Pozostałe

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wizualny Nadzór 6.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie