Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wireshark 1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wireshark Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 24,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 4

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wireshark 1.9

Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.
Sniffer ten pozwala przełączyć kartę sieciową w tryb mieszany, w którym urządzenie odbiera wszystkie ramki z sieci - także te nie adresowane bezpośrednio do niego.

Poza typowymi dla snifferów funkcjonalnościami, program ten oferuje także:
- śledzenie pakietów wysyłanych przez dany interfejs sieciowy,
- podgląd sposobów wymiany danych przez wybrany program/aplikację.

Wireshark to narzędzie, które szczególnie doceniają administratorzy, testerzy oprogramowania oraz programiści. Najnowsza wersja oferuje także nieco poprawioną obsługę i aktualizację kilku protokołów.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wireshark 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie