Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

webcamXP Pro 5.3.1.315

Kategoria: Pozostałe
Producent: darkwet network
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1355

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis webcamXP Pro 5.3.1.315

webcamXP Pro jest aplikacja za pomocą której umieścimy na naszej stronie obraz z kamery internetowej lub innego źródła multimedialnego.

Program umożliwia transmisję bezpośrednio z kamery podłączonej do naszego komputera jak i z transmisji ASF innych kamer IP, telewizora lub z plików wideo z dysku twardego. Aplikacja pozwala na dodawanie różnych efektów w czasie rzeczywistym oraz na dodanie znaku wodnego dla naszego przekazu.

Podobne Pozostałe

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: webcamXP Pro 5.3.1.315Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie