Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebcamMax 5.2.0.8

Kategoria: Pozostałe
Producent: CoolwareMax Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2009
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1305

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WebcamMax 5.2.0.8

­

Znudził ci się obraz ze zwykłej kamery internetowej? Chcesz się wyróżnić? Pragniesz być zapamiętanym? WebcamMax został stworzony właśnie dla ciebie. Na WebcamMax masz do pobrania ponad dwa tysiące efektów specjalnych. Chcesz rozśmieszyć dziewczynę? Możesz dla niej wyglądać jak pirat. A może chcesz nadawać swojego wideobloga z bezludnej wyspy? WebcamMax jest odpowiedzią na każdy szalony pomysł. WebcamMax nie jest po polsku jednak jego obsługa jest tak prosta, że nie sprawia to większego problemu.

­

Program WebcamMax jest kompatybilny ze wszystkimi kamerami i ich oprogramowaniem. Program umożliwia nałożenie na zwykły obraz z kamery ciekawych efektów graficznych. W programie można zmieniać zabarwienie obrazu, zniekształcać go, dodawać akcesoria (np. kapelusz, okulary), dodać tło (morze, góry), znaki graficzne (drużyna piłkarska, logo szkoły), animowane postacie (dziewczyna w bikini, owca, smok). Na obraz można nałożyć dowolnie skomponowany tekst. Zdjęcie twego ulubionego aktora można nałożyć na obraz z kamery tak, że będzie siedział obok ciebie lub jego twarz znajdzie się w miejscu twojej twarzy. Dodatkowo każdy z wymienionych wyżej efektów można dowolnie zmieniać w szczegółowym menu obrazu (wymiary, ułożenie, czas).

­

Dodatkowo ze strony WebcamMax pobierz tysiące dodatkowych efektów. WebcamMax daje możliwość zastąpienia obrazu z kamery internetowej pustym obrazem (dowolny kolor do wybrania), dowolnym zdjęciem z dysku, zrzutem ekranu (całość lub część) lub plikiem wideo (a więc również filmem pełnometrażowym). Jeśli te efekty nie są wystarczające istnieje również funkcja rysowania na obrazie z kamery, tak jak w programie Paint. Dzięki bogatej gamie narzędzi funkcji Doodle stworzysz obraz, jaki tylko zechcesz. Niestety, program WebcamMax wersji pl na razie nie posiada. WebcamMax to szybki download i piorunujący efekt.

­

WebcamMax jest również narzędziem pomagającym zachować obraz z kamery. Dzięki niemu nagrasz film w formacie AVI lub ASF bez straty jakości. W programie możesz przechwycić obraz z kamery lub filmu przez niego puszczanego. Zdjęcia zachowasz w formacie JPG, BMP, GIF lub PNG. Do niektórych funkcji programu WebcamMax nie potrzeba nawet posiadać kamery internetowej. Jeśli chcesz nadać za pomocą WebcamMax film lub do pogawędki użyć tylko swego zdjęcia kamera nie jest ci potrzebna. WebcamMax współdziała z komunikatorami: MSN, Yahoo Messenger, Camfrog, ICH, AIM, Skąpe, Paltalk i serwisami YouTube, FriendTape, Stickam, ANYwebcam i innymi.

­

Kompatybilność

­

WebcamMax jest kompatybilny z Windows 2000, XP i Vista 32bit OS. Nie ma oficjalnych informacji na temat współdziałania WebcamMax i Windows 7 za to użytkownicy Windows Vista 64-bit mogą już teraz wypróbować działający na systemie 62bitowym WebcamMax 6.0.1.9 w wersji Alpha.

­

Licencja i koszt

­

Program WebcamMax nie jest freeware. WebcamMax jest programem trial, jego pełne działanie trwa 30 dni a po tym czasie należy dokonać zakupu licencji. Koszt Webcammax w wersji full kształtuje się następująco: jednorazowy zakup licencji bez limitu czasowego to $49.95. Licencja na 6 miesięcy to wydatek $19.95. Za roczną licencję zapłacimy $30 a dwuletnią $43. Przedłużenie licencji kosztuje $39.95. Nie jest dostępne na razie dla programu WebcamMax spolszczenie.

­

Uwaga

­

Jeśli piszesz bloga lub stronę internetową producent WebcamMax, firma CoolwareMax Inc, udostępni ci licencję na program WebcamMax za free jeśli na swej stronie umieścisz recenzję WebcamMax i link do strony oficjalnej. Szczegółowe informacje na webcammax. com. Darmowa wersja próbna Dzięki WebcamMax za darmo już teraz na naszym serwisie. Zobacz pozostałe programy z tej kategorii.

Podobne Pozostałe

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebcamMax 5.2.0.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie