Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Web 2.0 Suicide Machine

Kategoria: Pozostałe
Producent: moddr_ & Fresco Gamba
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.12.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 547

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Web 2.0 Suicide Machine

Czy pamiętacie jeszcze te piękne czasy gdy spędzało się czas z prawdziwymi przyjaciółmi w realu zamiast ślęczeć przy komputerze i kontaktować się z ludźmi, których się nigdy nie spotkało i nie spotka? Masz dość czytania postów na Twitter? Znudził ci się MySpace? Na Facebooku zawsze dzieje się to samo? Nie pamiętasz już po co ci profil na LinkedIn? W tym miejscu nie dowiesz się jak wnieść energię w wirtualne wcielenia ale jak z tym skończyć raz na zawsze.

Web 2.0 Suicide Machine zostało stworzone aby popełnić wirtualne samobójstwo (od ang. suicide). Strona ta pomaga wymazać ślady działalność na profilach w serwisach Facebook, Twitter, LinkedIn i MySpace. To, co zajęłoby normalnie kilka godzin Web 2.0 Suicide Machine wykona w kilka minut – tyle potrzeba by, na przykład, wymazać wszystkie posty z Twittera. Web 2.0 Suicide Machine działa za darmo – żadnych opłat a odzyskasz utracony wolny czas.

Jak popełnić wirtualne samobójstwo z Web 2.0 Suicide Machine? Przede wszystkim download i instalacja programu nie są konieczna. Jeśli chcesz zlikwidować swe ślady na Facebooku wejdź na www.suicidemachine.org. Kiedy jesteś już na stronie Web 2.0 Suicide Machine kliknij ikonkę Facebook, wpisz nazwę użytkownika i hasło z serwisu Facebook oraz słowa pożegnalne (na przykład: Do zobaczenia w realu!) i kliknij przycisk Commit. W tym momencie Web 2.0 Suicide Machine łączy się online z twoim profilem na Facebooku i: czyści listę znajomych, wypisuje cię z grup i zmienia główne zdjęcie profilu. Zmieniane jest hasło aby nie było powrotu do likwidowanego konta. Ostatnią rzeczą jaką zobaczą twoi znajomi to wiadomość, że dołączyłeś do grupy wirtualnych samobójców.

Web 2.0 Suicide Machine nie działa po polsku ale poprzedni akapit opisuje wszystko, co potrzeba wiedzieć o obsłudze Web 2.0 Suicide Machine. Jedyne czego można chcieć to obsługa przez Web 2.0 Suicide Machine np. serwisu GoldenLine i innych polskich stron. Na pewno istnieje wiele osób marzących o samobójstwie przez Web 2.0 Suicide Machine na serwisie Nasza Klasa. Zanim w ofercie Web 2.0 Suicide Machine znajdziemy serwisy .pl zobacz jak szybko pozbędziesz się profili na  Facebook, Twitter, LinkedIn i MySpace.

Licencja
Web 2.0 Suicide Machine jest free.

Wymagania systemowe
Nie ma znaczenia czy chcesz użyć Web 2.0 Suicide Machine na Windows 7, Windows 95, Linux czy Mac OS. Web 2.0 Suicide Machine działa online – wejdź na stronę i sprawdź - suicidemachine.org.

Wymagania sprzętowe
Aby poprawnie  użyć Web 2.0 Suicide Machine niezbędny jest program Flash Player 10 – pobierz go z działu Windows / Wtyczki (pluginy) / Dodatki do przeglądarek www.

Znasz już Web 2.0 Suicide Machine? Pobierz najnowsze programy biurowe, antywirusowe i multimedialne z naszego serwisu.

Podobne Pozostałe

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Web 2.0 Suicide MachineAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie