Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SeaMonkey 2.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mozilla Team
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 969

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SeaMonkey 2.3

­Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie. SeaMonkey jest pakietem programów, w którego skład wchodzi: przeglądarka internetowa, klient poczty elektronicznej i grup dyskusyjnych, edytor stron HTML oraz klient IRC. Wszystkie elementy są ze sobą zintegrowane oraz posiadają ciekawe opcje konfiguracji. SeaMonkey to program oparty na najnowszych technologiach Mozilli.org. SeaMonkey pobierzesz free, ponieważ jest on rozpowszechniany na licencji MPL. SeaMonkey działa po polsku od momentu instalacji i nie jest potrzebne osobne spolszczenie.

SeaMonkey posiada przeglądarkę obsługującą najważniejsze standardy internetowe, w tym: XHTML 1.x, HTML 4, DOM, XML, SVG i PNG (co oznacza, że pokazuje prawidłowo każdą stronę zgodną ze standardami organizacji W3C). Klient poczty posiada wbudowany filtr antyspam. Edytor WYSIWYG buduje strony w kodzie HTML. W SeaMonkey możesz używać klienta IRC ChatZilla. Możesz pobrać SeaMonkey w wersji pl lub w szesnastu innych wersjach językowych, każda wersja posiada trzy warianty - na Windows, Linux i Mac OS X. Możliwości pakietu można dowolnie rozszerzać za pomocą wtyczek. Strona oficjalna projektu SeaMonkey oferuje download wtyczek za darmo – www.seamonkey-project.org. Również poprzez stronę oficjalną można uzyskać pomoc techniczną od innych użytkowników pakietu SeaMonkey. Jeśli chcesz możesz także dołączyć do zespołu SeaMonkey – projekt potrzebuje ochotników do rozbudowy i testowania komponentów pakietu.

Najnowszy SeaMonkey 2.0 wprowadził kilka ważnych zmian. Zastosowano pasek narzędzi podobny do tego w Firefox. Zmieniono domyślną lokalizację profili użytkownika – w momencie aktualizacji wszystkie profile i dodatki będą automatycznie przeniesione. Jeśli w SeaMonkey zainstalowano wtyczki, można teraz nimi łatwo zarządzać w specjalnym managerze dodatków. Funkcja odzyskiwania sesji pozwala, w wypadku awarii programu, otworzyć używane zakładki przeglądarki. Istnieje także możliwość uruchomiania przeglądarki ze wszystkimi zakładkami otwartymi w czasie jej zamknięcia. Ulepszono historię przeglądania i mechanizm wyszukiwania stron. Ponadto poprawiono: obsługę i wygląd ikon, obsługę RSS, otwieranie wiadomości e-mail w zakładkach, zarządzanie hasłami oraz manager pobierania plików. Najnowszy SeaMonkey już jest – ściągnij teraz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Ciekawostka: Często można spotkać błędnie tłumaczenie nazwy pakietu na "morska małpa". W rzeczywistości „sea monkey” to angielska nazwa pewnej odmiany artemii, skorupiaka z gromady skrzelonogów, który zresztą umieszczony jest w logo programu. Pobierz SeaMonkey za darmo już teraz.

Licencja

SeaMonkey to nie trial – w żadnym wypadku nie są pobierane opłaty za jego używanie. Pakiet udostępniany jest na licencji MPL, tak więc możesz pobrać SeaMonkey jak freeware – za darmo. Niemniej jednak użytkowników zadowolonych z SeaMonkey zachęca się do składania dotacji w celu utrzymania i dalszego rozwoju projektu. Jednym ze sposobów wsparcia projektu jest zakupienie oficjalnych gadżetów w sklepie na stronie oficjalnej projektu www.seamonkey-project.org.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Windows z jakimi kompatybilny jest SeaMonkey to Windows 7, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. Nie musisz szukać do SeaMonkey osobnego pliku spolszczenie, ponieważ pakiet dostępny jest całkowicie po polsku. Istnieją także wersje SeaMonkey na Linux i Mac OS X.

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego pakietu internetowego, wybierz SeaMonkey i pobierz z naszej strony. W naszym dziale Internet, oprócz SeaMonkey do pobrania czeka wiele atrakcyjnych, darmowych programów, bez których nie może obejść się żaden komputer.

Pobierz pakiet SeaMonkey za darmo. SeaMonkey za free to przeglądarka, e-mail, edytor HTML i komunikator w jednym. Darmowy download SeaMonkey po polsku u nas.

­

Podobne Pozostałe

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • Gmail Notifier Pro

  Gmail Notifier Pro jest to program, który regularnie sprawdza i informuje użytkownika o wszystkich nowych wiadomościach trafiających do jego skrzynki pocztowej Gmail, Yahoo! Mail oraz Hotmail.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SeaMonkey 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie