Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

save2pc Light 3.59

Kategoria: Pozostałe
Producent: FDRLab, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 2.8MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis save2pc Light 3.59

save2pc Light to program pozwalający ściągać pliki wideo z serwisu Youtube. Pobrane pliki wideo zapisywane są na dysku w formacie AVI, MPEG lub FLV. Najnowszy save2pc Light (nazywany też save2pc Lite) posiada przejrzysty interfejs pozwalający szybko wdrożyć się w obsługę programu, nawet początkującym internautom. Intuicyjność obsługi pozwala zapomnieć, że nie ma save2pc Light w wersji pl. Wystarczy zainstalować save2pc Light 3.59  na PC, skopiować adres internetowy ze strony YouTube w przeglądarce i wkleić go do odpowiedniego okna w programie. Nie można używać save2pc Light 3.59 do pobrania kilku klipów równocześnie. Jeśli pobrane pliki nie wyświetlają obrazu, jedynie dźwięk, najprawdopodobniej nie masz zainstalowanych najnowszych kodeków. Nie jest, niestety, dostępne save2pc Light 3.59 po polsku. Ściągnij save2pc Light 3.59 i pobierz szybko każdy plik wideo w YouTube.

Jeśli poszukujesz czegoś więcej, firma FDRLab, przygotowała dwa warianty rozszerzone programu save2pc Light 3.59 z wyborem full opcji. save2pc PRO i save2pc Standard umożliwiają (w przeciwieństwie do save2pc Light 3.59) download plików z GodTube, Tangle, Vimeo, Google Video, Myspace Video, Break.com, DailyMotion.com, TeacherTube.com, Blip.tv, Guba.com oraz z serwisów wideo dla dorosłych. W przeciwieństwie do save2pc Light, w wersji save2pc 3.59 PRO i STD można ściągać kilka plików równocześnie. W wersjach tych można także konwertować pliki na iPod, iPhone, palmtopy, konsole i komórki, przeglądać pliki wideo z poziomu programu oraz konwertować pliki wideo do formatów MOV, MP4, MP3, 3GP, WAV. Wszystkie wersje save2pc posiadają certyfikaty bezpieczeństwa – są wolne od wirusów, elementów szpiegowskich i adware. Wypróbuj save2pc Light 3.59 za darmo już teraz.

Licencja i ceny wersji rozszerzonych

save2pc Light jest freeware. save2pc Light jest rozpowszechniany całkowicie bezpłatnie. Save2pc w wersji Standard i PRO kosztują odpowiednio: 80pln oraz 106pln.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na których można używać save2pc to Windows 9X, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (Windows Vista i Seven w wersjach x32 i x64).

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości save2pc Light ściągnij go z naszego serwisu klikając na zielony przycisk „pobierz teraz”. save2pc Light jest free. W naszym dziale Internet oprócz save2pc Light znajdziesz inne programy pozwalające pobierać pliki wideo z najpopularniejszych serwisów. ­Zobacz najnowszą wersję aplikacji tutaj: save2pc Light

Podobne Pozostałe

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: save2pc Light 3.59Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie