Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OnLive

Kategoria: Pozostałe
Producent: OnLive
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.12.2011
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 964

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OnLive

OnLive to platforma, dająca nam dostęp do setek gier należących do różnych gatunków. Na pierwszy rzut oka, może się kojarzyć nieco, z popularnym rozwiązaniem firmy Valve, znanym pod nazwą Steam.

W tym wypadku, mamy jednak do czynienia z technologią, którego nie posiada żadna z konkurencyjnych platform. Mowa o możliwości grania w chmurze. Technologia ta, daje nam dostęp do nawet najnowszych gier, z najnowocześniejszą oprawą graficzną, bez względu na wydajność naszego komputera. Nie będzie więc problemu by na komputerze, który lata świetności ma już dawno za sobą, czy nawet na netbooku zagrać w takie tytuły jak Battlefield 3 czy Batman: Arkham City.

Cały sekret OnLive, tkwi w potężnych serwerach, które przetwarzają wszelkie dane związane z grą, do nas trafia jedynie wygenerowany obraz. Dzięki temu znika właśnie ograniczenie, jakim były wymagania sprzętowe. Jedynym wymogiem ze strony OnLive, jest posiadanie dość szybkiego łącza. Atutem tej platformy, jest też wsparcie największych światowych producentów gier, dzięki czemu możemy być pewni, że na czas pojawiać się będą na niej wszystkie hity. Bez wątpienia zaletą OnLive jest intuicyjność interfejsu, dającego nam dostęp do najważniejszych funkcji. Z jego obsługą poradzi sobie każdy użytkownik a większość czynności, ogranicza się jedynie do kilku kliknięć myszką.

Podobne Pozostałe

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OnLiveAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie