Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NetWorx 5.1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: SoftPerfect Research
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2010
Rozmiar: 1.65 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NetWorx 5.1.2

Dostępny do pobrania z tej strony NetWorx to aplikacja przeznaczona dla ludzi, którym potrzebne są szczegółowe informacje o przepływie danych przez sieć.  Dzięki niej dowiesz się między innymi takich rzeczy jak wielkość danych, jakie wysyła komputer do sieci, limit transferu czy też droga, jaką pokonują pakiety w Internecie. NetWorx 5.1.2 to dość specjalistyczny program i jeśli nie siedzisz mocno w temacie, raczej Ci się nie przyda. Jeśli jednak zajmujesz się połączeniami sieciowymi i tego typu rzeczami, pobierz NetWorx i zacznij z niego korzystać!

Download NetWorx zajmuje moment – aplikacja ma tylko 1,65 MB. Jako że jest w naszej wersji językowej, nie będziesz mieć problemów z obsługą wszystkich opcji i konfiguracji. Aplikacja monitoruje połączenia sieciowe w systemie i może zapisać je jako raport w formacie Excela lub Worda. Dzięki dostępnemu po polsku NetWorx możesz ustalać także limit transferu, mierzyć przepustowość łącza czy podglądać zasoby korzystające z i Ping. Dzięki NetWorx czynności online są rejestrowane i zapamiętywane. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, bez problemu da się uruchomić NetWorx na Windows 7, Vista oraz XP. Niestety, nic nie wiadomo o wersji NetWorx na Linux, nie pojawiła się też konwersja aplikacji na Maca. Polecamy ten program zwłaszcza osobom, które mają limitowany transfer. Pomoże im to łatwo wyliczyć, kiedy dobiegnie on kresu.

NetWorx to bardzo chwalony przez użytkowników program. W ręku fachowca staje się on wręcz bezcenny. Jeśli więc i Ty zaliczasz się do znawców połączeń sieciowych, nie wahaj się, tylko przetestuj go. Z pewnością znacznie ułatwi Ci używanie sieci.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NetWorx 5.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie