Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MaxUploader 2.3 MB

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
Rozmiar: 2.0
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 128

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MaxUploader 2.3 MB

MaxUploader 2.0 to bardzo ciekawy program do wysyłania plików na najbardziej popularne serwisy umożliwiające ich hosting, który pozwala przy tym zaoszczędzić masę czasu. Jest to doskonała alternatywa dla żmudnego i wymagającego ciągłej aktywności użytkownika uploadowania plików bezpośrednio za pomocą tych serwisów.

Download MaxUploader 2.0 umożliwia wysyłanie plików na rapidshare.com, imageshack.us, oraz speedyshare.com, a więc światową czołówkę jeśli chodzi o strony tego typu. Program pozwala również na kolejkowanie wysyłanych plików, dzięki czemu możemy dowolnie ustawiać ich priorytety. MaxUploader 2.0 jest za darmo udostępniany użytkownikom, tak więc każdy może korzystać z tej aplikacji i przekonać się o jej możliwościach. MaxUploader 2.0 jest po polsku, dlatego absolutnie nikt nie powinien mieć żadnych problemów z poznaniem możliwości tej aplikacji. MaxUploader 2.0 pl raportuje wszystkie wysłane pliki i umożliwia zapis wygenerowanych linków do nich w HTML oraz pliku tekstowym, dzięki czemu użytkownik ma ciągłą kontrolę nad nimi i łatwy do nich dostęp. Wymagania tego programu są bardzo niskie, a co najważniejsze MaxUploader 2.0 działa z Vista, oraz Windows 7, a także z coraz starszym XP. Nie istnieje natomiast specjalna wersja MaxUploader 2.0 pod Mac, oraz Linux.

Po instalacji, MaxUploader 2.0 za free dostępny w naszym serwisie, integruje się z paskiem systemowym dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp w każdym momencie. Pobierz MaxUploader 2.0 i przyspiesz wysyłanie plików na różne serwisy zajmujące się ich hostingiem.

Podobne Pozostałe

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MaxUploader 2.3 MBAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie