Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MaxUploader 2.3 MB

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
Rozmiar: 2.0
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 129

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MaxUploader 2.3 MB

MaxUploader 2.0 to bardzo ciekawy program do wysyłania plików na najbardziej popularne serwisy umożliwiające ich hosting, który pozwala przy tym zaoszczędzić masę czasu. Jest to doskonała alternatywa dla żmudnego i wymagającego ciągłej aktywności użytkownika uploadowania plików bezpośrednio za pomocą tych serwisów.

Download MaxUploader 2.0 umożliwia wysyłanie plików na rapidshare.com, imageshack.us, oraz speedyshare.com, a więc światową czołówkę jeśli chodzi o strony tego typu. Program pozwala również na kolejkowanie wysyłanych plików, dzięki czemu możemy dowolnie ustawiać ich priorytety. MaxUploader 2.0 jest za darmo udostępniany użytkownikom, tak więc każdy może korzystać z tej aplikacji i przekonać się o jej możliwościach. MaxUploader 2.0 jest po polsku, dlatego absolutnie nikt nie powinien mieć żadnych problemów z poznaniem możliwości tej aplikacji. MaxUploader 2.0 pl raportuje wszystkie wysłane pliki i umożliwia zapis wygenerowanych linków do nich w HTML oraz pliku tekstowym, dzięki czemu użytkownik ma ciągłą kontrolę nad nimi i łatwy do nich dostęp. Wymagania tego programu są bardzo niskie, a co najważniejsze MaxUploader 2.0 działa z Vista, oraz Windows 7, a także z coraz starszym XP. Nie istnieje natomiast specjalna wersja MaxUploader 2.0 pod Mac, oraz Linux.

Po instalacji, MaxUploader 2.0 za free dostępny w naszym serwisie, integruje się z paskiem systemowym dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp w każdym momencie. Pobierz MaxUploader 2.0 i przyspiesz wysyłanie plików na różne serwisy zajmujące się ich hostingiem.

Podobne Pozostałe

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MaxUploader 2.3 MBAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie