Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MaxUploader 3.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.08.2011
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MaxUploader 3.0

MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

W przypadku większej ilości danych do wysłania łatwo stworzymy kolejkę. Aplikacja tworzy też czytelne logi dzięki, którym szybko możemy sprawdzić jak wiele danych wysłaliśmy. Przydatna może być również opcja umożliwiająca szybkie wysłanie wskazanego pliku. Gdy z niej skorzystamy, możemy przesłać dane nawet z pominięciem ustalonej wcześniej kolejki.

Zaletą programu MaxUploader jest też jego niezwykle prosty interfejs dzięki, któremu korzystanie z programu jest banalnie proste nawet dla początkującego użytkownika. Dodatkowo dostęp do wszystkich najważniejszych opcji mamy z poziomu menu podręcznego dostępnego w zasobniku systemowym.

Należy też zwrócić uwagę na to, że MaxUploader jest dostępny całkowicie za darmo. Możemy więc cieszyć się w pełni możliwościami aplikacji bez konieczności płacenia za nią. Jest to bez wątpienia miły gest ze strony autora.

Podobne Pozostałe

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MaxUploader 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie