Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Location Finder 3.0.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1245

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Location Finder 3.0.0

Jest to darmowe narzędzie firmy Microsoft do ustalania lokalizacji w jakie się aktualnie znajdujemy.

Program przeznaczony jest dla posiadaczy notebooków, tabletów oraz zwykłych komputerów PC korzystających z łączności bezprzewodowej WIFI. Do wyświetlenie poprawnej lokalizacji potrzebne jest jedynie połączenie z Internetem, program na podstawie lokalizacji hotspotów i adresów IP lokalizuje dane urządzenie w oparci o wirtualne mapy Windows Live Local. Dane podawane przez program nie są niestety tak dokładne jak w przypadku nadajników GPS.

Podobne Pozostałe

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Location Finder 3.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie