Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Internet Tools 3.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 949 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 607

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Internet Tools 3.5

Jest to zestaw przydatnych narzędzi dla każdego internauty.

Program wysyła sms-y do wszystkich sieci GSM, sprawdza miesięczny transfer, przyspiesza pobierania plików, informuje o nowej poczcie, podaje wydajność procesora i łącza internetowego, potrafi optymalizować pamięć (Turbo Memory) oraz wiele innych funkcji.
Wszystko to w formie paneli włączanych i wyłączanych na życzenie i potrzeby użytkownika. Nie zajmuje i nie przeciąża systemu.

Podobne Pozostałe

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Internet Tools 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie