Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

inSSIDer 2

Kategoria: Pozostałe
Producent: MetaGeek LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2010
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 926

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis inSSIDer 2

inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń. inSSIDer skanuje pasma i pokazuje, które z kanałów są dostępne, poda także ich moc oraz siłę sygnału. Ta aplikacja przeznaczona jest głownie pod systemy Vista i Windows 7, jednak da się jej spokojnie używać także na XP. A koszt? Żaden. Download inSSIDer nie kosztuje ani grosz, podobnie jak i jego używanie.

A jak działa ten programik przeznaczony pod wszystkie systemy Windows (niestety, nie ma wydania inSSIDer pod Linux ani Mac)? Wykorzystując natywne API systemu sprawdza pasmo 2,4 GHz oraz 5 GHz. Sprawdzanie to jest dogłębne – bada adres MAC punktu dostępu, kanał, RSSI, prędkość, a także rodzaj zabezpieczeń. Co dość istotne – aplikacja ma wsparcie dla technologii używanych w większości odbiorników GPS. Można powiedzieć ironicznie, że po wykresie trafimy bez problemu do nadajnika. A sieci, które odnajdziemy, można eksportować w formacie KML lub też NS1.

Dostępny całkowicie za darmo inSSIDer 2 to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla użytkowników korzystających z Wi-Fi na gęsto zaludnionych terenach (jak na przykład duże miasta). Dzięki tej aplikacji zawsze znajdą oni najlepsze i najszybsze pasmo, przez co komfort używania Internetu będzie pełen. A ponieważ nic to nie kosztuje, radzimy spróbować już teraz!

Podobne Pozostałe

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: inSSIDer 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie