Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail Notifier Pro 4.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Patrik Engström
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.10.2011
Data modyfikacji: 19.12.2012
Rozmiar: 6,6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 170

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gmail Notifier Pro 4.5

Gmail Notifier Pro jest to program, który regularnie sprawdza i informuje użytkownika o wszystkich nowych wiadomościach trafiających do jego skrzynki pocztowej Gmail, Yahoo! Mail oraz Hotmail. Dodatkowo aplikacja posiada możliwość powiadamiania użytkownika o wydarzeniach, które zostały zaznaczone w kalendarzu Google Calendar jak również o informacjach  w Google Reader i kanałach RSS, Atom oraz Google News. Program ma również możliwość co jakiś czas sprawdzać zawartość wcześniej zdefiniowanych skrzynek pocztowych. Wiadomości  można oznaczyć jako przeczytane lub usuwać z poziom aplikacji. Większość usług w programie odbywa się z wykorzystaniem protokołu IMAP. Nie pobiera on całych wiadomości a tylko ich nagłówki.

Jedynie obsługa poczty Hotmail odbywa się przy wykorzystaniu protokołu POP.
Program wyróżnia między innymi prosta konfiguracja. Dzięki temu możemy ustawić go dokładnie według swoich własnych preferencji. Aplikacja pozwala na wysyłanie wiadomości e-mail bez konieczności używania przeglądarki internetowej czy klienta pocztowego, pytanie tylko dlaczego nie mielibyśmy robić tych wszystkich czynności  normalnie z poziomu przeglądarki, która i tak z reguły jest włączona. No ale wracając do aplikacji to ma ona bardzo duże możliwości konfiguracji, co to oznacza ? Oznacza, że możemy przykładowo zmieniać kolory interfejsu jak również ustawiać co ile mają być pobierane wiadomości, imponujące, prawda ? Co więcej za darmo mamy tu możliwość obsługi aż dwóch kont. Aby móc obsługiwać nieograniczoną ilość kont musimy wykupić licencję w cenie 9,95 USD.

Podobne Pozostałe

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail Notifier Pro 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie