Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail Notifier 1.0.25

Kategoria: Pozostałe
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 292 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 752

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gmail Notifier 1.0.25

Jest to niewielka aplikacja, która może się przydać użytkownikom poczty Gmail.

Aplikacja co jakiś czas sprawdza stan naszej skrzynki pocztowej i w razie pojawienia się nowej wiadomości informuje nas o tym w postaci komunikatu. W komunikacie podany jest nadawca, tytuł i fragment wiadomości. Ponad to program pozwala na przechwytywanie adresów do poczty Gmail. Program działa wyłącznie z pocztą Gmail. 

Podobne Pozostałe

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail Notifier 1.0.25Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie