Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fotosik Manager 0.23

Kategoria: Pozostałe
Producent: Medousa Sp. Z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 679 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1925

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fotosik Manager 0.23

Fotosik Manager to aplikacja dla użytkowników systemu operacyjnego Windows. Pozwala ona na uproszczenie procesu dodawania zdjęć oraz albumów do serwisu Fotosik.pl.

Aplikacja pozwala na dodawanie wielu zdjęć na raz, przeciąganie z innego okna zdjęć do aplikacji (Drag&Drop), dodawanie zdjęć bezpośrednio do albumów oraz zakładanie nowych albumów.

Uwaga: aby korzystać z tej aplikacji musisz się zarejestrować w serwisie Fotosik.pl.

Podobne Pozostałe

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fotosik Manager 0.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie