Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 30 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 2

DropBox to bardzo użyteczna, multiplatwormowa aplikacja pozwalająca na tworzenie kopii zapadowych naszych danych i umieszczanie ich na zewnętrznym serwerze, który ma limitowaną pojemność do 2 GB.
DropBox jest wręcz niezastąpionym programem w dzisiejszych czasach. Pozwala swobodnie dysponować danymi, synchronizować je a także udostępniać online (dzięki opcji "Share"). Dodatkowym atutem aplikacji jest łatwość obsługiwania. Uzytkownik musi jedynie dodać wybrany przez siebie folder do synchronizacji z serwerem i gotowe!  Ponadto mamy możliwość synchronizacji danych z wieloma systemami na raz. Nie zabrakło także funkcji szyfrowania danych poprzez protokół AES 256.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie