Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 30 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 121

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 2

DropBox to bardzo użyteczna, multiplatwormowa aplikacja pozwalająca na tworzenie kopii zapadowych naszych danych i umieszczanie ich na zewnętrznym serwerze, który ma limitowaną pojemność do 2 GB.
DropBox jest wręcz niezastąpionym programem w dzisiejszych czasach. Pozwala swobodnie dysponować danymi, synchronizować je a także udostępniać online (dzięki opcji "Share"). Dodatkowym atutem aplikacji jest łatwość obsługiwania. Uzytkownik musi jedynie dodać wybrany przez siebie folder do synchronizacji z serwerem i gotowe!  Ponadto mamy możliwość synchronizacji danych z wieloma systemami na raz. Nie zabrakło także funkcji szyfrowania danych poprzez protokół AES 256.

Podobne Pozostałe

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie