Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.06.2013
Rozmiar: 33 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 2.2

DropBox to świetne, multiplatformowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi na przechowywanie kopii zapasowych ważnych danych na serwerach zewnętrznych. Dostęp do danych możemy uzyskać zarówno z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, czy smartfonu.

W darmowej wersji otrzymujemy do dyspozycji łącznie 2GB przestrzeni. Dzięki programowi DropBox w prosty sposób zarchiwizujemy, a później zsynchronizujemy dane. Nie zabrakło także możliwości udostępniania plików online, dzięki zaimplementowanej funkcji Share. Niemniej jednak, dla bezpieczeństwa trzeba podać adresy e-mail tych, którym chcemy udostepnić wybrane pliki. Prosta obsługa i intuicyjny interfejs to z pewnością świetna informacja przede wszystkim dla tych nieco mniej zaawansowanych użytkowników. Co więcej, program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony danych, nasze pliki podczas wysyłania mogą zostać zabezpieczone poprzez protokół SSL oraz szyfrowanie AES-256. Dostęp do wirtualnych folderów uzyskać możemy również za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej.

Podobne Pozostałe

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie