Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 2.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.06.2013
Rozmiar: 33 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 2.2

DropBox to świetne, multiplatformowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi na przechowywanie kopii zapasowych ważnych danych na serwerach zewnętrznych. Dostęp do danych możemy uzyskać zarówno z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, czy smartfonu.

W darmowej wersji otrzymujemy do dyspozycji łącznie 2GB przestrzeni. Dzięki programowi DropBox w prosty sposób zarchiwizujemy, a później zsynchronizujemy dane. Nie zabrakło także możliwości udostępniania plików online, dzięki zaimplementowanej funkcji Share. Niemniej jednak, dla bezpieczeństwa trzeba podać adresy e-mail tych, którym chcemy udostepnić wybrane pliki. Prosta obsługa i intuicyjny interfejs to z pewnością świetna informacja przede wszystkim dla tych nieco mniej zaawansowanych użytkowników. Co więcej, program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony danych, nasze pliki podczas wysyłania mogą zostać zabezpieczone poprzez protokół SSL oraz szyfrowanie AES-256. Dostęp do wirtualnych folderów uzyskać możemy również za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej.

Podobne Pozostałe

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie