Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DIOD 0.35b

Kategoria: Pozostałe
Producent: Diod
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 350 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 514

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DIOD 0.35b


DIOD to malutki programik rezydujący w tray'u, który steruje diodami klawiatury sygnalizując transfer połączenia sieciowego.

Pozwala on monitorować dowolny interfejs sieciowy (np. kartę sieciową) lub aktywne połączenie Dial-Up. Program informuje ile danych zostało pobranych z internetu w czasie jego działania oraz może informować o szybkości i stabilności naszego połączenie podczas grania w gry przez sieć lub internet.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DIOD 0.35bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie