Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo EasyVPN 1.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Comodo Group, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
Rozmiar: 6.44 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 428

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo EasyVPN 1.6

Comodo EasyVPN (od ang. Virtual Private Network) pozwala tworzyć, jak sama nazwa wskazuje, prywatne sieci. Jeśli chcesz połączyć komputery, przesyłać między nimi pliki i komunikaty, pobierz Comodo EasyVPN za darmo. W Comodo EasyVPN download i wysyłanie plików oraz wiadomości jest szyfrowane, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo danych. Comodo EasyVPN po polsku nie jest dostępny. Pobierz Comodo EasyVPN za free.

Comodo EasyVPN to program pozwalający rozmawiać z połączonymi w sieci osobami poprzez wbudowany komunikator. W czasie rozmowy uczestnicy czatu mogą udostępniać widok swego pulpitu i oddawać kontrolę nad nim rozmówcy. Można w ten sposób w kilka osób tworzyć jeden dokument, prowadzić rozmowy konferencyjne i wymieniać się plikami. Funkcje takie są szczególnie przydatne w biznesie, jednak do celów komercyjnych przeznaczona jest inna wersja tej aplikacji - EasyVPN for Business. Wypróbuj Comodo EasyVPN - ściągnij i użyj go do gier online.

Comodo EasyVPN 1.6 umożliwia wymianę plików między komputerami podobnie jak w sieci peer to peer. Comodo EasyVPN 1.6, najnowszy z serii, jest wyposażony w komunikator, przy pomocy którego można wysyłać wiadomości do użytkowników będących offline. Ma również inne popularne funkcje, jak dźwiękowe powiadamiania o przychodzącej wiadomości, emotikony, ustawienia profilu. Komunikację ułatwi też możliwość stworzenia szczegółowej książki adresowej. Na stronie producenta (www.comodo.com) Comodo EasyVPN do pobrania jest szczegółowa instrukcja obsługi, z której dowiesz się jak budować sieć, przesyłać pliki i kontrolować pulpit innego komputera.

Licencja
Licencja, na jakiej można używać za darmo Comodo EasyVPN to freeware z zastrzeżeniem użytku niekomercyjnego. Jeśli trafisz na Comodo EasyVPN w wersji trial, może to być wersja dla biznesu.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Comodo EasyVPN to Windows 7, Windows Vista i Windows XP – wszystkie w wersjach 32- i 64-bit. Nie ma Comodo EasyVPN w wersji pl. Nie jest dostępne dla Comodo EasyVPN spolszczenie.

Wymagania sprzetowe
Procesor klasy Pentium III 1GHz, 128 MB RAM, 10 MB wolnego miejsca na dysku.

Wypróbuj Comodo EasyVPN – pobierz i zainstaluj za darmo. Ściągnij z pobierz.pl najnowsze wersje komunikatorów i programów do zdalnego kierowania komputerem.

Podobne Pozostałe

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo EasyVPN 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie