Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo EasyVPN 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Comodo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.03.2009
Rozmiar: 6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 302

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo EasyVPN 1.0

Pobierz darmowy program Comodo EasyVPN 1.0  !

Bezpłatny program Comodo EasyVPN 1.0  został stworzony z myślą o łączeniu komputerów w sieci. Pozwala on na szybkie połączenie kilku-kilkunastu komputerów ze sobą i wymianę plików na zasadzie peer to peer. Aby używać darmowego programu Comodo EasyVPN 1.0 nie musisz być ekspertem!

Program wyposaża wszystkie podłączone komputery w natychmiastowy komunikator, który pozwala Ci na czatowanie oraz przesyłanie i odbieranie plików poprzez zaszyfrowany kanał komunikacyjny. Nadto zezwala użytkownikowi na znaną z systemów Windows opcję "Remote Desktop", czyli przejmowanie (na życzenie właściciela komputera) kontroli i uprawnień administracyjnych nad innym komputerem.

Darmowy program Comodo EasyVPN 1.0 przydaj się zawsze wtedy, gdy istnieje potrzeba przesłania ważnych bądź poufnych plików w maksymalnie bezpieczny sposób, a użytkownicy nie chcą robić tego poprzez Internet. Comodo EasyVPN 1.0 pozwala użytkownikom na współdzielenie serwerów i wspólny dostęp do sieci. Program ten używa standartowych technologii i protokołów, więc nie ma potrzeby instalowania dodatkowych programów. Darmowy program Comodo EasyVPN 1.0 działa bez zastrzeżeń z NATs (Network Address Translation systems).

Pobierz bezpłatny program Comodo EasyVPN 1.0 i stwórz wraz ze swoimi znajomymi własną sieć! Możecie dzięki temu dzielić się posiadanymi plikami muzycznymi, zdjęciami, a nawet relaksować się dzięki grom posiadającym tryb multiplayera. Nie musisz uczyć się instrukcji obsługi tego programu - możesz zainstalować go w kilka chwil obojętnie od tego, jaki jest Twój poziom wiedzy na temat tego typu aplikacji.

Darmowy program Comodo EasyVPN 1.0 dostępny jest w oddzielnych wersjach dla systemów 32 i 64 bitowych. Możesz ściagnąć go za darmo i używać do prywatnych celów bez ograniczeń. Jeżeli jednak chcesz wykorzystać go w firmie, musisz skontaktować się z jego producentem.

Zaufaj firmie Comodo - ma ona wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań sieciowych różnego typu - od programów antywirusowych, po różne użyteczne aplikacje jak właśnie Comodo EasyVPN 1.0. Programy wyprodukowane przez COMODO są zainstalowane na ponad 500 000 komputerów na świecie. 

Podobne Pozostałe

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo EasyVPN 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie