Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CommView 6

Kategoria: Pozostałe
Producent: TamoSoft inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.02.2011
Rozmiar: 9.21 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 190

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CommView 6

CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem.  Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń. To narzędzie, które szczególnie przyda się administratorom sieci i webmasterom. Nie ma co prawda wydania CommView 6 za darmo, mamy jednak na naszych stronach wersję testową, dzięki której można poznać wszystkie zalety tej aplikacji.

Obsługuje ona karty sieciowe w standardzie Ethernet 10/100/1000 Mbps, karty bezprzewodowe WiFi, a także adaptery Token Ring i urządzenia dial-up (np. modemy). Download CommView w wersji testowej (trial) pozwoli na zapoznanie się z wszystkimi jego ważnymi funkcjami. Jedną z nich jest między innymi możliwość przechwytywania pakietów. Można je później analizować, archiwizować, eksportować, itp. Pakiety IP są deszyfrowane do najniższej warstwy, a także dokonywana jest pełna analiza głównych protokołów IP.

Oczywiście w narzędziu tego typu nie może zabraknąć raportów i oczywiście znajdziemy tu takie. CommView 6 pokazuje dość rozbudowane statystyki, umożliwiające analizę ruchu sieciowego w dłuższym okresie. Pozwoli to lepiej zbadać czas, kiedy występuje największe jego natężenie czy też kiedy jest on najmniejszy.

CommView 6 nie jest dostępny w wersji polskiej. Jednak jako że jest to aplikacja przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, z pewnością nie będą oni mieli problemów z jego obsługą. Polecamy im zapoznanie się z programem w wersji darmowej, co pozwoli ocenić, czy warto nabyć pełną wersję u producenta.

Podobne Pozostałe

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CommView 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie