Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwo Exchange Sync

Kategoria: Pozostałe
Producent: CodeTwo
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.03.2010
Rozmiar: 10,7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 205

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync jest aplikacją automatycznie synchronizującą dane między folderami serwera Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp. Dzięki programowi CodeTwo Exchange Sync możliwa jest synchronizacja danych z urządzeń przenośnych (PDA, BlackBerry, urządzenia oparte na Windows Mobile) z publicznymi folderami serwera Microsoft Exchange. Program oferuje kilka typów synchronizacji oraz posiada szerokie możliwości konfiguracji – możemy wybrać, które elementy powinny być synchronizowane oraz czy powinny być w jakiś sposób modyfikowane podczas synchronizacji. CodeTwo Exchange Sync dostępny jest w polskiej wersji językowej. Program rozpowszechniany jest na licencji trial, co oznacza, że CodeTwo Exchange Sync możesz za darmo testować przez 30 dni.

CodeTwo Exchange Sync potrafi synchronizować dane sposobem One-Way, czyli w jedną stronę z folderów docelowych do źródłowych, jak i Two-Way – na zasadzie wwzajemnej synchronizacji danych w grupie folderów. Synchronizacja odbywa się w tle, w czasie rzeczywistym - wszystkie zmiany są natychmiast widoczne. Poznaj zasadę działania CodeTwo Exchange Sync. Szczegółowa prezentacja programu dostępna jest tutaj: "codetwo.pl/exchange-folder-sync/take-a-tour/"

Licencja

Program możesz wypróbować na licencji trial. Dostępny tu plik instalacyjny CodeTwo Exchange Sync to pełna wersja, bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych. Masz 30 dni aby w pełni zapoznać się z możliwościami programu.

Cena

Koszt CodeTwo Exchange Sync full zależy od rodzaju serwera, na którym zostanie zainstalowany program. Pojedyncza licencja pozwala zainstalować aplikację na jednym komputerze i na obsługę nieograniczonej liczby skrzynek pocztowych oraz folderów. Oto ceny wersji: Small Business Server - 990 zł oraz Exchange Server (Standard lub Enterprise) - 1350 zł. Zanim kupisz, wypróbuj CodeTwo Exchange Sync za darmo.

Wymagania systemowe

Do poprawnego działania CodeTwo Exchange Sync  potrzebny jest serwer z zainstalowanym Microsoft Exchange Server 2007, 2003, 2000 lub komputer znajdujący się w tej samej domenie, połączony z serwerem Exchange. Wymagania dla stacji roboczej: Windows 2000 oraz wersje 32- i 64-bitowe XP i Vista.

Pobierz CodeTwo Exchange Sync w polskiej wersji językowej klikając zielony przycisk pod tekstem. Zapoznaj się również z innymi programami od CodeTwo: "codetwo.pl/products/"

Podobne Pozostałe

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwo Exchange SyncAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie