Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFosSpeed 5

Kategoria: Pozostałe
Producent: cFos Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.03.2010
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 687

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis cFosSpeed 5

Najnowszy cFosSpeed 5 to kolejna odsłona popularnej serii programów do optymalizacji szybkości sieci. Co prawda nie istnieje wersja cFosSpeed 5 za darmo, jednak prezentowana tu wersja trial pozwala na 30-dniowe używanie programu bez ograniczeń.

Trzeba zauważyć, że pełna wersja cFosSpeed 5 nie różni się niczym od testowej. Aplikacja ta analizuje wnikliwie parametry przesyłu danych, przez co optymalizuje użycie łącza. Pobierz cFosSpeed 5 i sprawdź to samemu. Wersja testowa cFosSpeed 5 jest za darmo, a pozwoli Ci przekonać się, ile możesz wycisnąć z posiadanej sieci. Masz liczne opcje konfiguracji do ustawienia samemu – jeśli chcesz, definiujesz każdy priorytet. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś także zaufał ustawieniom domyślnym programu. Nadto aplikacja ta rozpoznaje protokoły dzięki warstwie trzeciej, dodatkowo analizując warstwę siódmą, nie zaś poprzez porty.

Download cFosSpeed 5 pozwoli Ci poznać także możliwości tej aplikacji pod katem zarządzania pasmem. Masz tu takie użyteczne opcje jak ustawianie limitu czasu korzystania z łącza, ustalanie górnej granicy pobierania danych oraz wgląd w statystyki. Free download cFosSpeed 5 pozwoli Ci również na przetestowanie zaimplementowanego w aplikacji firewalla, który stanowi dodatkową zaporę dla wszystkich szkodliwych pakietów z Internetu. Dzięki temu programowi masz więc kolejne zabezpieczenie swojego systemu operacyjnego!

cFosSpeed 5 jest dostępny po polsku. Trzeba jednak zaznaczyć, ze nie jest to full wersja cFosSpeed 5 pl, dlatego też niektóre opcje pojawiają się w języku angielskim. Program ten jest przystosowany pod pracę z wszystkimi systemami operacyjnymi. Możesz więc używać cFosSpeed 5 pod Windows 7, nie ma też problem z działaniem programu cFosSpeed 5 na XP i Vista. Dla posiadaczy najnowszych systemów opracowano dwie wersje programu - cFosSpeed 5 x64 oraz cFosSpeed 5 x 32. Pobierz ten, który odpowiada Twojemu systemowi operacyjnemu.

Przez trzydzieści dni możesz wykonywać darmowy test cFosSpeed 5. Niestety, nie będziesz w stanie poznać możliwości cFosSpeed 5 na Mac. Nie pomyślano także o stworzeniu wersji cFosSpeed 5 na Linux. Istnieją jednak odpowiedniki tego typu programów również i dla tych systemów operacyjnych. Możesz wyszukać je na naszych stronach lub w sieci. Wpisujac nazwę programu do używanej wyszukiwarki uważaj na literówki, bowiem często odnotowywane niepoprawne frazy to „cfos Speer”, „c fos Speer”, „c fosspeed”.
Chociaż cFosSpeed 5 nie jest  freeware, to jednak jeśli potrzeba Ci w codziennej pracy optymalizacji przesyłu danych i maksymalnego wykorzystania łącza, warto zainwestować w ten program. Jego cena wynosi około dwudziestu kilku dolarów.  Dokładniejsze informacje na ten temat znajdziesz na stronie producenta. Nim jednak zdecydujesz się na wydanie pieniędzy,  pobierz cFosSpeed 5 za free w wersji testowej i zobacz, czy rzeczywiście ułatwi Ci on życie.  Możesz także odwiedzić liczne fora poświęcone tego typu programom, dzięki którym zapoznasz się z opiniami użytkowników tej aplikacji. Znajdziesz tam także porady, jak wykorzystać program w pełni.

Na naszych stronach znajdziesz także i inne programy tego typu. Są tam zarówno aplikacje całkowicie darmowe. Jednak wedle opinii wielu użytkowników, to właśnie cFosSpeed 5 zalicza się do najlepszych. Przetestuj go i sam oceń, czy jest to w pełni zasłużona opinia.

Podobne Pozostałe

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFosSpeed 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie