Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFosSpeed 7.00 Build 1901

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.09.2010
Data modyfikacji: 10.11.2011
Rozmiar: 4,39 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1739

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis cFosSpeed 7.00 Build 1901

Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów. A ponieważ każdy chce mieć jak najszybszy Internet, download cFosSpeed 7.00 Build 1901 polecamy każdemu – tym bardziej, że program cieszy się dużym uznaniem, co jest chyba najlepszą dla niego rekomendacją.

Aplikacja ta zarządza ruchem i optymalizuje TCP/IP. Niestety, pełna wersja cFosSpeed 7.00 Build 1901 nie jest dostępna za darmo, a prezentowana tu to ograniczony czasowo trial. Można jednak dzięki niemu przekonać się, jak program naprawdę działa i jeśli wynik będzie pozytywny – zakupić pełne wydanie, które ma rozsądną cenę. Tak więc pobierz cFosSpeed 7.00 Build 1901 i zobacz, jakiej zmianie ulegnie twoja sieć! Najlepiej swoje możliwości aplikacja ujawnia przy łączach szerokopasmowych (DSL, kabel) oraz wąskopasmowych (modem, ISDN). Można z niej korzystać także przy używaniu internetu komórkowego. A jakie systemy operacyjne obsługuje?

Bez problemu odpalimy cFosSpeed 7.00 Build 1901 na Windows 7. Także pod Vista i XP nie powinno być kłopotów z działaniem „przyśpieszacza”. Free download cFosSpeed pozwoli każdemu przekonać się, jak sprawuje się ta aplikacja na jego komputerze. A ponieważ spróbować można nieodpłatnie, nie ma na co czekać. Wystarczy pobrać wersję trial programu i już zaobserwujemy polepszenie wydajności. cFosSpeed 7.00 Build 1901 dostępny jest po polsku. Dlatego też nie będzie potrzebna jakaś instrukcja do programu, choć porady zaawansowanych użytkowników jak zawsze będą bezcenne. Można je znaleźć na wielu stronach sieciowych.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFosSpeed 7.00 Build 1901Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie