Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFosBroadbandConnect 1.02

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 359

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis cFosBroadbandConnect 1.02

cFosBroadbandConnect to rozbudowane narzędzie do przyspieszania i optymalizacji połączenia internetowego.

Program zarządza ruchem internetowym przez zmianę priorytetów dla pakietów kontrolnych przez co pozwala zwiększyć prędkość pobieranych danych. Aplikacja pozwala również na zarządzanie i optymalizację TCP/IP acknowledgements, utrzymanie niskich pingów, polepszeniu jakości rozmów VoIP oraz ustawienie odpowiednich priorytetów dla wybranych aplikacji. Program osiąga najlepsze efekty na łączach szerokopasmowych.

Podobne Pozostałe

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFosBroadbandConnect 1.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie