Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFos Professional 7.52

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 803

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis cFos Professional 7.52

cFos Professional jest bardziej zaawansowanym narzędzie do przyspieszania i optymalizacji połączenia internetowego.


Program zarządza ruchem internetowym przez zmianę priorytetów dla pakietów kontrolnych przez co pozwala zwiększyć prędkość pobieranych danych. Aplikacja pozwala również na zarządzanie i optymalizację TCP/IP acknowledgements, utrzymanie niskich pingów, polepszeniu jakości rozmów VoIP oraz ustawienie odpowiednich priorytetów dla wybranych aplikacji. Program osiąga najlepsze efekty na łączach DSL, kablówkach, połączeniach modemowych i ISDN oraz przy połączeniach komórkowych.

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFos Professional 7.52Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie