Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFos Professional 7.52

Kategoria: Pozostałe
Producent: Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 808

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis cFos Professional 7.52

cFos Professional jest bardziej zaawansowanym narzędzie do przyspieszania i optymalizacji połączenia internetowego.


Program zarządza ruchem internetowym przez zmianę priorytetów dla pakietów kontrolnych przez co pozwala zwiększyć prędkość pobieranych danych. Aplikacja pozwala również na zarządzanie i optymalizację TCP/IP acknowledgements, utrzymanie niskich pingów, polepszeniu jakości rozmów VoIP oraz ustawienie odpowiednich priorytetów dla wybranych aplikacji. Program osiąga najlepsze efekty na łączach DSL, kablówkach, połączeniach modemowych i ISDN oraz przy połączeniach komórkowych.

Podobne Pozostałe

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFos Professional 7.52Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie