Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFos 7.53

Kategoria: Pozostałe
Producent: cFos Software GmbH
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.03.2010
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 310

Brak

Opis cFos 7.53

Program cFos 7.53 to użyteczna aplikacja, która przeznaczona jest do wyciskania maksimum możliwości z łącza internetowego. cFos 7.53 nie jest darmowy, jednak możesz pobrać go w wersji testowej, która pozwoli Ci na ocenienie jego możliwości. Oczywiście download cFos 7.53 trial nie kosztuje Cię ani grosza.
Aplikacja ta skupia się na zarządzaniu ruchem. Podczas przesyłki danych pierwszeństwo przyznaje się pakietom kontrolnym, co powoduje przyśpieszenie prędkości ich pobierania. Wersja testowa cFos 7.53 za darmo pozwoli Ci zapoznać się z tym mechanizmem działania. Dodatkowo masz okazję poznać korzyści płynące z optymalizacji TCP/IP. Produkt ten polecamy szczególnie posiadaczom łącza szerokopasmowego. Wersja trial cFos 7.53 za free będzie działać na twoim komputerze przez 30 dni – po tym czasie, aby korzystać z niej nadal, musisz wykupić licencję. Wynosi ona 11 USD.

Pobierz cFos 7.53 w wersji testowej i zobacz, jak zmieni się szybkość działania twojej sieci. Nie została co prawda opublikowana wersja cFos 7.53 po polsku, jednak wystarczy znajomość podstawowa angielskiego, aby używać. Tym bardziej, iż nic nie wskazuje na to, by miała ukazać się wersja cFos 7.53 pl. Bez problemu uruchomisz cFos 7.53 na XP. Nie będzie także problemów z działaniem cFos 7.53 na Vista, jednak nie wiadomo, czy program będzie poprawnie funkcjonował na siódemce. Jeśli jesteś ciekawy, czy cFos 7.53 działa z Windows 7, ściągnij go i przekonaj się samemu.

Niestety, nie ma wersji cFos 7.53 na Linux. Nie jest planowana także edycja cFos 7.53 na Mac. Posiadacze systemów Windows zdążą jednak przez trzydzieści dni skorzystać z wszystkich dobrodziejstw tej aplikacji, można więc powiedzieć, że przez miesiąc używania cFos 7.53 jest jak freeware. A jak natego typu program cena licencji nie zalicza się do wysokich.

Pełna wersja cFos 7.53 pozwoli Ci na perfekcyjne ustawienie szybkości przesyłu danych i ruchu sieci. Jako że w dzisiejszym świecie każdy potrzebuje jak najszybszego Internetu, powinieneś zainteresować się możliwościami programu. cFos 7.53 full version to mnóstwo możliwości, włącznie z własnym firewallem, chroniącym system przed szkodliwymi pakietami.  Nim jednak zakupisz licencję, wykonaj free download cFos 7.53 w wersji testowej i przetestuj go!

Podobne Pozostałe

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFos 7.53Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie