Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

cFos 7.53

Kategoria: Pozostałe
Producent: cFos Software GmbH
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.03.2010
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 312

Brak

Opis cFos 7.53

Program cFos 7.53 to użyteczna aplikacja, która przeznaczona jest do wyciskania maksimum możliwości z łącza internetowego. cFos 7.53 nie jest darmowy, jednak możesz pobrać go w wersji testowej, która pozwoli Ci na ocenienie jego możliwości. Oczywiście download cFos 7.53 trial nie kosztuje Cię ani grosza.
Aplikacja ta skupia się na zarządzaniu ruchem. Podczas przesyłki danych pierwszeństwo przyznaje się pakietom kontrolnym, co powoduje przyśpieszenie prędkości ich pobierania. Wersja testowa cFos 7.53 za darmo pozwoli Ci zapoznać się z tym mechanizmem działania. Dodatkowo masz okazję poznać korzyści płynące z optymalizacji TCP/IP. Produkt ten polecamy szczególnie posiadaczom łącza szerokopasmowego. Wersja trial cFos 7.53 za free będzie działać na twoim komputerze przez 30 dni – po tym czasie, aby korzystać z niej nadal, musisz wykupić licencję. Wynosi ona 11 USD.

Pobierz cFos 7.53 w wersji testowej i zobacz, jak zmieni się szybkość działania twojej sieci. Nie została co prawda opublikowana wersja cFos 7.53 po polsku, jednak wystarczy znajomość podstawowa angielskiego, aby używać. Tym bardziej, iż nic nie wskazuje na to, by miała ukazać się wersja cFos 7.53 pl. Bez problemu uruchomisz cFos 7.53 na XP. Nie będzie także problemów z działaniem cFos 7.53 na Vista, jednak nie wiadomo, czy program będzie poprawnie funkcjonował na siódemce. Jeśli jesteś ciekawy, czy cFos 7.53 działa z Windows 7, ściągnij go i przekonaj się samemu.

Niestety, nie ma wersji cFos 7.53 na Linux. Nie jest planowana także edycja cFos 7.53 na Mac. Posiadacze systemów Windows zdążą jednak przez trzydzieści dni skorzystać z wszystkich dobrodziejstw tej aplikacji, można więc powiedzieć, że przez miesiąc używania cFos 7.53 jest jak freeware. A jak natego typu program cena licencji nie zalicza się do wysokich.

Pełna wersja cFos 7.53 pozwoli Ci na perfekcyjne ustawienie szybkości przesyłu danych i ruchu sieci. Jako że w dzisiejszym świecie każdy potrzebuje jak najszybszego Internetu, powinieneś zainteresować się możliwościami programu. cFos 7.53 full version to mnóstwo możliwości, włącznie z własnym firewallem, chroniącym system przed szkodliwymi pakietami.  Nim jednak zakupisz licencję, wykonaj free download cFos 7.53 w wersji testowej i przetestuj go!

Podobne Pozostałe

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: cFos 7.53Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie