Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bookmacher 3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 1,66 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bookmacher 3.1

Bookmacher 3.1 to bardzo przydatny program do katalogowania kuponów bukmacherskich i prowadzenia zaawansowanych statystyk, który może okazać się bardzo przydatnym narzędziem dla fanów zakładów bukmacherskich.

Główną opcją, którą oferuje Bookmacher 3.1 za darmo jest możliwość zapisu wysłanych kuponów wraz z odpowiednią data, oraz ich odpowiednie oznaczanie. Przy pomocy Bookmacher 3.1 za free dostępnego w naszym serwisie, możliwe jest m.in. oznaczenie na wirtualnie odwzorowanym kuponie zaliczonych meczy (kolor zielony), niezaliczonych spotkań (kolor czerwony), a także niewypełnionych pól (kolor niebieski). Ponadto program pozwala na dowolną edycję kuponów, wyliczanie ogólnego kursu, a także kursu wygranej. Dzięki temu we własnym domu możemy mieć mini biuro bukmacherskie.

Bookmacher 3.1 jest po polsku, dzięki temu nikt nie powinien mieć problemów z poruszaniem się po licznych opcjach tej aplikacji. Oprócz Bookmacher 3.1 pl, istnieje również wersja anglojęzyczna tej aplikacji. Program w czytelny sposób potrafi dokonać analizy wysyłanych kuponów w postaci statystyk, które mogą ułatwić prognozowanie wyników na przyszłość. Program pozwala na uzyskanie informacji o wydanych pieniądzach, wygranych, a także o ogólnym bilansie wydatków. To tylko najważniejsze z opcji, które oferuje ten prosty program do obstawiania wyników meczy. Warto pamiętać, że Bookmacher 3.1 działa z XP i Windows Vista. Możliwe jest też uruchomienie najnowszej wersji Bookmacher 3.1 pod Windows 7. Niestety jak dotąd posiadacze innych systemów operacyjnych musza obejść się smakiem, gdyż wersja Bookmacher 3.1 na Mac czy Linux nie istnieje. Download Bookmacher 3.1 to doskonała propozycja dla wszystkich ludzi korzystających z usług zakładów bukmacherskich. Pobierz Bookmacher 3.1  i sprawdź sam czy za pomocą tego programu fortuna uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Podobne Pozostałe

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bookmacher 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie