Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BayGenie eBay Auction Sniper Free 3.3.1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: FisherLite LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 507

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BayGenie eBay Auction Sniper Free 3.3.1.3

Darmowy program BayGenie eBay Auction Sniper Free jest programem służącym do obstawiania ofert w ostatnich sekundach trwania aukcji w serwisie eBay.

Cechy programu BayGenie eBay Auction Sniper Free:
- Obsługuje wszystkie 16 stron międzynarodowych eBay (oczywiście również polską)
- Praca we wszystkich strefach czasowych – można obstawiać w różnych strefach czasowych.
- Bezpieczeństwo – żadnych reklam, wirusów czy złośliwych elementów.
- Bezpieczne połączenie (SSL).
- Szybkie działanie.
- Automatyczne aktualizacje.

Nie daj się ubiec, wygrywaj aukcje taniej, pobierz darmowy BayGenie eBay Auction Sniper Frez z pobierz.pl.


Podobne Pozostałe

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BayGenie eBay Auction Sniper Free 3.3.1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie