Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLPassword Manager 2,3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLPassword Manager 2,3

ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.


Niezliczone identyfikatory i hasła w najróżniejszych serwisach WWW, forach dyskusyjnych, sklepach internetowych, bankach i innych usługach wymagających autoryzacji są zmorą wielu użytkowników. Od niedawna wymagane są dodatkowo hasła składające się z co najmniej 8 znaków, w tym musimy użyć dużych i małych liter, a także znaków specjalnych co powoduje, że hasło wygląda np. tak "Ma:Ma*95" i po pewnym czasie staje się trudne do przypomnienia.

Wszystkie te problemy, a także eliminacja ryzyka związanego z rutynowym korzystaniem z tego samego hasła, zaniedbywaniem resetowania hasła, używaniem haseł łatwych do odgadnięcia oraz ich nieprawidłowym przechowywaniem rozwiązuje ALLPassword Manager automatycznie zapamietujący wszelkie identyfikatory i hasła użyte podczas normalnej pracy z serwisami WWW i przechowujący je bezpiecznie w zaszyfrowanym pliku.

Podobne Pozostałe

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLPassword Manager 2,3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie