Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLPassword Manager 2,3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 523

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLPassword Manager 2,3

ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.


Niezliczone identyfikatory i hasła w najróżniejszych serwisach WWW, forach dyskusyjnych, sklepach internetowych, bankach i innych usługach wymagających autoryzacji są zmorą wielu użytkowników. Od niedawna wymagane są dodatkowo hasła składające się z co najmniej 8 znaków, w tym musimy użyć dużych i małych liter, a także znaków specjalnych co powoduje, że hasło wygląda np. tak "Ma:Ma*95" i po pewnym czasie staje się trudne do przypomnienia.

Wszystkie te problemy, a także eliminacja ryzyka związanego z rutynowym korzystaniem z tego samego hasła, zaniedbywaniem resetowania hasła, używaniem haseł łatwych do odgadnięcia oraz ich nieprawidłowym przechowywaniem rozwiązuje ALLPassword Manager automatycznie zapamietujący wszelkie identyfikatory i hasła użyte podczas normalnej pracy z serwisami WWW i przechowujący je bezpiecznie w zaszyfrowanym pliku.

Podobne Pozostałe

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLPassword Manager 2,3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie