Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllePomocnik 1.7.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: GCSoft.pl
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2013
Data modyfikacji: 10.01.2014
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 364

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AllePomocnik 1.7.5

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż wystawianych przez siebie przedmiotów na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro to z pewnością powinien Cię zainteresować program o nazwie AllePomocnik. Jego podstawowa funkcja to szybkie tworzenie profesjonalnie wyglądających aukcji. Naszym zadaniem jest jedynie uzupełnić wszystkie dane: opis, dane kontaktowe, sposób oraz czas realizacji transakcji oraz ewentualnie regulamin. Potem pozostaje tylko wybrać odpowiedni szablon i to wszystko.

Po przetworzeniu danych AllePomocnik generuje kod HTML, który później wklejamy w odpowiednie okno w panelu Allegro.pl i gotowe. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze. Może zaoszczędzić mnóstwo czasu i daje niesamowite efekty. Klienci widząc profesjonalnie zrobioną stronę danego przedmiotu są bardziej skorzy do jego zakupu, a my zyskujemy miano profesjonalnego sprzedawcy.

Do podstawowych zalet AllePomocnika należą między innymi:
- możliwość wyboru spośród kilku profesjonalnych szablonów, które znacznie urozmaicą wygląd Twoich aukcji,
- niezwykle prosta i intuicyjna obsługa (menu w języku polskim),
- brak konieczności znajomości HTML'a,
- liczne opcje dostosowujące dany szablon do naszych wymagań (kolorystyka, style, układy, itd.)
- możliwość zmiany szablonu na inny w każdej chwili bez konieczności ponownego wprowadzania danych,
- szybkie dodawanie zdjęć,
- komponowanie nagłówka aukcji z poziomu programu,
- możliwość zmiany projektu w dowolnej chwili,
- dodawanie interaktywnych ikon w dziale KONTAKT.

Kreator aukcji AllePomocnik może okazać się niezbędny podczas prowadzenia firmy handlującej przedmiotami na Allegro.pl.

Podobne Pozostałe

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllePomocnik 1.7.5

dodał: ~josiek , 13.02.2015

Świetny ten program. Ta nowa wersja AllePomocnik v2.0 to dopiero rewelka.

dodał: ~pozdrawiam , 05.12.2013

dobry program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie