Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PopTray 3.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Renier Crause
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT, 7
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PopTray 3.2

PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail. Obsługuje ono dowolną liczbę kont, które dodajemy w kilku prostych krokach. Całość może się pochwalić menu w języku polskim (jego zmiany dokonujemy poprzez opcję OPTIONS>DEFAULTS>LANGUGAE) oraz banalnym w obsłudze interfejsem.

Program nie zajmuje wiele miejsca na dysku, może więc być instalowany nawet na nieco starszych komputerach. Oprócz informowania nas o nadejść poczty, PopTray umożliwia także szybki podgląd wiadomości przed jej pobraniem. Nie zabrakło także opcji pozwalającej na usunięcie wiadomość lub odpisanie nadawcy. W najnowszej wersji twórcy zaproponowali zupełnie nową szatę graficzną, która jest znacznie przyjemniejsza dla oka, niż ta w wersjach poprzednich. Warto dodać, że aplikacja posiada także możliwość instalacji dodatkowych wtyczek, które znajdziemy na stronie www producenta.

Podobne Pozostałe

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • inSSIDer 2

  inSSIDer 2 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników sieci bezprzewodowych. Jako że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z dużą ilością połączeń wi-fi, wiele osób działa na tych samych kanałach, spowalniając transfer i przyczyniając się do powstawania zakłóceń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PopTray 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie