Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aukcyjka 4.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: STACKSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 49.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 117

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Aukcyjka 4.2

Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Całość pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by system sprzedaży stał się jeszcze bardziej efektywny. Dzięki Kreatorowi aukcji Aukcyjka 2013 możemy między innymi stworzyć profesjonalny opis aukcji, który zawierał będzie ciekawe połączenie tekstu oraz odpowiednio dobranych grafik. Warto dodać, że użytkownik nie musi posiadać wiedzy z zakresu HTML, całość bowiem generowana jest automatycznie za pośrednictwem dostępnych schematów.

Nasze zadanie polega jedynie na wypełnieniu tekstem odpowiednich okien i dobraniu pasującej grafiki. Proste w obsłudze menu w języku polskim przypadnie do gustu nawet nieco mniej doświadczonym sprzedawcom. Program nadaję się zarówno dla profesjonalistów (sklepy internetowe, dystrybutorzy handlujący na Allegro), jak i amatorów, który wystawiają aukcje raz na jakiś czas. Aukcyjka 2013 zaoferuje między innymi:

- ponad 5300 tapet,
- aż 74 bannery,
- możliwość umieszczania dowolnej grafiki jako tło aukcji,
- możliwość umieszczania dodatkowej galerii zdjęć w opisie (do 15 zdjęć).

Podobne Pozostałe

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.

 • Dropbox

  Dropbox to prosty w obsłudze program, który umozliwi przechowywanie kopii zapasowych ważnych informacji na serwerach zewnętrznych. Darmowy limit to 2GB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aukcyjka 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie