Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aukcyjka 4.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: STACKSOFT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.12.2013
Rozmiar: 49.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Aukcyjka 4.2

Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Całość pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by system sprzedaży stał się jeszcze bardziej efektywny. Dzięki Kreatorowi aukcji Aukcyjka 2013 możemy między innymi stworzyć profesjonalny opis aukcji, który zawierał będzie ciekawe połączenie tekstu oraz odpowiednio dobranych grafik. Warto dodać, że użytkownik nie musi posiadać wiedzy z zakresu HTML, całość bowiem generowana jest automatycznie za pośrednictwem dostępnych schematów.

Nasze zadanie polega jedynie na wypełnieniu tekstem odpowiednich okien i dobraniu pasującej grafiki. Proste w obsłudze menu w języku polskim przypadnie do gustu nawet nieco mniej doświadczonym sprzedawcom. Program nadaję się zarówno dla profesjonalistów (sklepy internetowe, dystrybutorzy handlujący na Allegro), jak i amatorów, który wystawiają aukcje raz na jakiś czas. Aukcyjka 2013 zaoferuje między innymi:

- ponad 5300 tapet,
- aż 74 bannery,
- możliwość umieszczania dowolnej grafiki jako tło aukcji,
- możliwość umieszczania dodatkowej galerii zdjęć w opisie (do 15 zdjęć).

Podobne Pozostałe

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • NetMeter

  Spolszczenie aplikacji, monitorującej parametry karty sieciowej.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aukcyjka 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie