Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AM-DeadLink 4.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: Aignes
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 55

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AM-DeadLink 4.7

AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej. Prezentowane narzędzie przeznaczone jest bowiem do wykrywania zduplikowanych oraz niedziałających adresów URL, które to zostały w przeszłości zapisane we wspomnianej wcześniej zakładce Ulubione.

Całość jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu dostępnego miedzy innymi w polskiej wersji językowej oraz ograniczonej liczbie dostępnych opcji. Działanie programu AM-DeadLink polega na dokładnej weryfikacji poprawności wskazanego linku. Cały proces zaś sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć myszką. Po zweryfikowaniu, użytkownikowi zostaje wyświetlona informacja na temat poprawności danego adresu. Warto także dodać, że AM-DeadLink zajmuje niewiele miejsca w pamięci naszego komputera przez co z powodzeniem może być instalowany nawet na nieco starszym sprzęcie. 

Podobne Pozostałe

 • MaxUploader

  MaxUploader to aplikacja, która jest wysoce przydatna użytkownikom serwisów takich jak imageshack.us czy też filesonic.com. Program ten wspomaga wysyłanie plików na serwer.

 • SeaMonkey

  Jeśli chcesz posiadać wszystkie niezbędne narzędzia internetowe w jednym pakiecie, SeaMonkey to rozwiązanie dla ciebie.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • ALLPassword Manager

  ALLPassword Manager to zintegrowany z przeglądarką internetową program wspomagający naszą pamięć.

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AM-DeadLink 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe


Kategorie