Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zultrax P2P 4.18

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Zultrax Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 502

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zultrax P2P 4.18

Zultrax P2P 4.18 jest programem do wymiany plików działającym na własnym protokole oraz na sieci Gnutella. Zultrax P2P zapewnia szybki download plików, a dzięki zastosowaniu szyfrowania i ochronie prywatności użytkownicy mają zapewnione pełne bezpieczeństwo korzystania z tej aplikacji. Zultrax P2P ma wbudowaną wyszukiwarkę, która znacznie przyspiesza znalezienie szukanego pliku. Obsługa programu jest prosta i nie sprawia problemów. Każdy, kto kiedyś używał programów peer-to-peer nie zniechęci się faktem, że Zultrax P2P po polsku nie został przygotowany. Zultrax P2P jest za darmo, na licencji freeware – ściągnij i przekonaj się o jego możliwościach.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zultrax P2P 4.18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie