Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XDCC Catcher Basic 2.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Xdcccatcher
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 559

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XDCC Catcher Basic 2.3

Za pomocą XDCC Catcher można zrobić download pliki od botów z sieci IRC. Dużą zaletą ściągania plików tą metodą jest prędkość. Sieć IRC do dobre miejsce na poszukiwanie plików, których próżno szukać w innych sieciach. Program posiada zaawansowane wyszukiwanie oraz wiele dodatkowych ustawień jak serwery DNS i proxy. Program kierowany jest raczej do zaawansowanych użytkowników, szczególnie, że XDCC Catcher po polsku nie został przygotowany. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że XDCC Catcher jest za darmo – ściągnij teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XDCC Catcher Basic 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie