Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XDCC Catcher Basic 2.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Xdcccatcher
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis XDCC Catcher Basic 2.3

Za pomocą XDCC Catcher można zrobić download pliki od botów z sieci IRC. Dużą zaletą ściągania plików tą metodą jest prędkość. Sieć IRC do dobre miejsce na poszukiwanie plików, których próżno szukać w innych sieciach. Program posiada zaawansowane wyszukiwanie oraz wiele dodatkowych ustawień jak serwery DNS i proxy. Program kierowany jest raczej do zaawansowanych użytkowników, szczególnie, że XDCC Catcher po polsku nie został przygotowany. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że XDCC Catcher jest za darmo – ściągnij teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XDCC Catcher Basic 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie