Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wezzo 1.1.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Weezo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 10.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wezzo 1.1.0

Wezzo to ciekawa aplikacja, która pozawala na udostępnianie zasobów komputera przez przeglądarkę internetową.

Wraz z Wezzo instalowany jest serwer Apache z obsługą PHP, dzięki któremy zyskujemy dodatkowe funkcje niespotykane w innego tego typu programach. Do dyspozycji mamy dwa interfejsy główny dla programu oraz drugi do obsługi udostępniania plików przez przeglądarkę. Poza udostępnianiem plików mamy możliwość prezentowania albumów, strumieniowego odtwarzania plików multimedialnych, kanałów RSS, prowadzenie bloga czy tworzenie strony WWW. Dzięki dostępnym dodatka możemy wzbogacić naszą aplikację o moduł baz danych MySQL, klienta pocztowego itp. Do udostępnionych zasobów można się dostać w dwojaki sposób, albo przez wpisanie adresu IP serwera i portu na którym został skonfigurowany lub przez założenie konta w serwisie Weezo.net i wtedy jesteśmy w stanie połączyć się nawet z komputerm, który nie posiada zewnętrznego IP.
Program posiada polską wersję co ułatwia poruszanie się po nim.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wezzo 1.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie