Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vuze 4.2.0.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Azureus Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2873

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Vuze 4.2.0.2

Vuze 4.2.0.2 to najnowsza wersja programu peer-2-peer niegdyś znanego jako Azureus. Vuze jest klientem sieci BitTorrent napisanym w Javie. Protokół BitTorrent umożliwia wymianę plików przez internet, wysyłanie oraz, oczywiście, ściąganie a ilość poszczególnych działań jest monitorowana, aby zapewnić sprawiedliwy i równy dostęp do danych. Vuze zbudowany na BitTorrentowej bazie Azureusa, oferuje narzędzie do odkrywania plików wideo a także do ich publikowania oparte na sieci społecznościowej.


Vuze to program peer-to-peer oferujący podobne funkcje do innych klientów BitTorrent ale podchodzący do zagadnienia w sposób bardziej nowatorski. Po zainstalowaniu programu ukazuje się oczom użytkownika interface znany z iTunes. Wśród funkcji nowego Vuze znajdziemy opcje torrentów XML dla filtrów IP, testy firewalla czy pluginy UPnP.

Nowością w Vuze jest opcja Moja Biblioteka, która zastąpiła zakładkę Zaawansowane a tym samym przypieczętowała odejście programu Azureus. Dzięki sugestiom użytkowników, którzy zainicjowali zmiany w programie. Przy pierwszym uruchomieniu można zapoznać się z prostym, trzystopniowym przewodnikiem po nowym Vuze, wprowadzającym w możliwości programu i pozwalającym zaaklimatyzować się w jego środowisku.

Vuze w wersji 4.2 został zaopatrzony w lepszą obsługę transmisji danych, lepsza stabilność i jeszcze bardziej intuicyjny interface. Teraz, użytkownik może z łatwością odnaleźć pliki powiązane z tymi, które znajdują się w twojej bibliotece mediów lub samemu dokonać subskrypcji używając opcji szukania Vuze lub funkcji RSS. Wprowadzono również kilka usprawnień osobistych funkcji przeglądarki, dzięki, którym jeszcze łatwiej znaleźć pożądany plik.

Program P2P Vuze jest darmowy a więc już teraz odkryj jego możliwości ściągając go z darmo z pobierz.pl.Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vuze 4.2.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie