Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vuze 3.1.1.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Azureus Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 8.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 513

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Vuze 3.1.1.0

Vuze 3.1.1.0 to popularny klient sieci wymiany plików P2P, może służyć jako alternatywa dla programu BitTorrent. Program, znany kiedyś pod nazwą Azureus, pozwala na pobieranie wielu plików jednocześnie, nadawanie priorytetów dla zadań, kolejkowanie pobieranych danych. Vuze to download ale też wysyłanie plików, monitorowanie procesów pobierania, subskrypcja kanałów RSS i zaawansowana przeglądarka. Warto też zwrócić uwagę na unikalny jak na programy P2P interfejs. Vuze działa po polsku a prosta obłoga sprawiają, że warto go polecić nawet początkującym użytkownikom. Ściągnij Vuze za free teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vuze 3.1.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie