Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Videora 2.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Videora Holdings
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 299

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Videora 2.0

Program działający w sieciach BitTorrent i Really Simple Syndication (RSS) przeznaczony do wyszukiwania i pobierania plików z Internetu.

Videora ma przejrzysty interfejs i mimo braku polskiej wersji językowej jest prosty w obsłudze, umożliwia przeglądanie stron WWW, w pełni integruje się z programem BitComet.
Producenci zapewniają, że program jest w stanie pobierać pliki szybciej niż konkurencja i nie instaluje w systemie dodatkowego oprogramowania typu spyware czy adware.


Podobne Peer 2 Peer

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Videora 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie