Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uTorrent 1.8.5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Ludwig Strigeus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.10.2008
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 41467

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis uTorrent 1.8.5


Najnowszy uTorrent to program zaprojektowany w celu zużywania jak najmniejszych zasobów komputera oraz jednoczesnym zapewnieniu funkcjonalności innym klientom.

Typowe zużycie systemowe podczas działania darmowego uTorrent jest minimalne.

Program uTorrent dostępny za free działa bez zarzutu na systemach Windows XP oraz Windows Vista bez używania jakichkolwiek bibliotek wspomagających. uTorrent za darmo nie został stworzony dla systemu Linux jednak są możliwości jego uruchomienia za pomocą Wine lub Cedega.

Pobierz uTorrent juz teraz i ciesz się nowymi plikami ściągniętymi na Twój komputer. Sprawdź również uTorrent na stronie producenta

Program uTorrent dostępny po polsku posiada kilka bardzo ciekawych funkcji, niezmiernie przydatnych przeciętnemu użytkownikowi, który chce w sposób łatwy i przystępny pobierać określone pliki z internetu. Będący za darmo uTorrent posiada więc następujące możliwości:

- jednocześnie program może pobierać wiele plików. Możemy w każdej chwili przerwać download danego liku i uruchomić go ponownie za jakiś czas do dalszego ściagania.
- Najnowszy uTorrent posiada limitowane zużycie łącza zarówno globalne jak i jednostkowe.
- uTorrent lub także w wersji angielskiej obsługuje inicode, UPnP, super-seeding, szyfrowanie protokołu (PE), wymiana listy peerów (PEX) oraz czytnik RSS.
-  uTorrent  obsługuje także zdecentralizowane sieci poprzez DHT, która jest kompatybilna z oryginalną siecią klienta BitTorrent.
- W aplikacji możemy znaleźć pobieranie i udostępnianie, które jest zgodnie z harmonogramem pozwalającym ograniczyć pasmo w danych dniach czy też godzinach.
- Oprócz tego uTorrent pozwala na obsługę skórek, ma mechanizm wykrywania lokalnych peerów oraz umożliwia obsługę trackerów HTTPS.

Niektórzy użytkownicy uważają, że zamknięty kod uTorrent 1.8 beta powoduje iż nie można sprawdzić czy ma jakieś oprogramowanie szpiegujące.Twórca programu uTorrent odpiera te zarzuty jednocześnie zaznaczając iż do tej pory nikt nie potrafił udowodnić czy takowa funkcja aplikacji uTorrent w ogóle istnieje. Inną sprawą jest fakt, że stwierdzenie czy program uTorrent zachowuje się niepoprawnie nie wymaga dostępu do kodu, a takie elementy skutecznie analizują programy antywirusowe.

Wszystkie ustawienia uTorrent są łatwo dostępne z menu programu.

Download uTorrent jest bardzo prosty i szybki właśnie w naszym serwisie. Program uTorrent dostępny również u producenta. Sam program jest mimo wszystko bardzo dobrze oceniany przez użytkowników, którzy z niego systematycznie korzystają i nie obawiają się żadnego szpiegowania.

Konfiguracja uTorrent jest bardzo prosta, a właściwe ustawienia uTorrenr sprawiają, że dowonload plików jest bardziej wydajny gdy jest jak największa liczba seedów i peerów.

Innymi programami, równie ciekawymi jak uTorrent  jest choćby Bittorrent, którego funkcje są bardzi zbliżone, oparte na podobnym założeniu programistycznym.­

Podobne Peer 2 Peer

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uTorrent 1.8.5

dodał: ~Lolek , 15.11.2009

za kazdym razem kiedy chce urochmic utorrenta musze od nowa sciagnac i zainstalowac

dodał: ~klama2000 , 05.10.2009

jest ok

dodał: ~ , 24.02.2009

uwielbiam utorrent

dodał: ~ , 24.02.2009

z utorrent sciagam caly dzien

dodał: ~ , 24.02.2009

podziwiam doskonalosc utorrent

dodał: ~876 , 19.02.2009

az dziw bierze ze taki program jak utorrent moze tak malo zajmowac

dodał: ~vvv , 17.02.2009

utorrent potrzebuje spolszczenia, wiec bede musual sciagnac

dodał: ~halo , 17.02.2009

uzywam utorrent pol roku i jestem niezwykle zadowolona

dodał: ~hiur , 17.02.2009

ja o utorrent wiem tyle co tu pisze, ale jak ktos wie cos ciekawego o utorrent to niech sie podzieli\n

dodał: ~kapitan , 16.02.2009

ponoc utorrent ma ciekawa historia, wie ktos w jakim kraju wyprodukowano ten utorrent ?

dodał: ~utorrent , 14.02.2009

az dziw bierze ze utorrent zajmuje tak malo bo wymiata porzadnie

dodał: ~kacper , 06.02.2009

utorrent w ogole nie zwalnia kompa i to jest w nim najlepsze ;)

dodał: ~kvocek , 04.02.2009

mi utorrent chodzi dobrze a mam stale lacze 1mb

dodał: ~obibek , 24.01.2009

u mnie utorrent sciaga bardzo slabo, moze to wina lacza nie wiem

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie