Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uTorrent 1.8

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Ludwig Strigeus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 261 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 3878

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis uTorrent 1.8

uTorrent 1.8 to znany z małych rozmiarów i dysponujący sporymi możliwościami klient sieci BitTorrent. uTorrent został zaprojektowany tak, aby zużywać jak najmniej zasobów systemowych z równoczesnym wysokim poziomem pobieraniem danych. Program dysponuje najbardziej użytecznymi funkcjami jak pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, ustawianie limitów pobierania i wysyłania danych, nadawanie priorytetów dla zadań. Posiada wsparcie dla systemu Windows Vista. W najnowszej wersji wprowadzono wiele zmian, w tym.: dodano obsługę protokołu IPv6 i tunelowania Teredo, udoskonalono obsługę proxy, poprawiono obsługę pamięci podręcznej. uTorrent 1.8 ma menu pl a więc wypróbuj bez wahania.

uTorrent 1.8 to nie tylko download – z jego pomocą można łatwo tworzyć nowe torrenty, wygodnie zarządzać aktualnymi zadaniami pobierania i udostępniania. Program posiada opcję obsługi sieci DHT, która umożliwia transfery bez pośrednictwa trackera. W uTorrent 1.8 można ustawiać limity transferów. Przyjazny interfejs pozwala na korzystanie z aplikacji przez przeglądarkę a dodatkowym udogodnieniem jest czytnik kanałów RSS. Przetestuj należący do czołówki uTorrent 1.8 – pobierz za free klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja

uTorrent 1.8 pobierzesz za darmo na licencji freeware. Oznacza to, że uTorrent możesz ściągnąć i używać bez ograniczeń za darmo.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest uTorrent 1.8: XP, Vista, 98, ME, 2000, NT. Trwają prace nad uTorrent 1.8 na Mac, można go pobrać w wersji Beta ze strony producenta. Na razie uTorrent 1.8 na Linux nie został przygotowany. uTorrent 1.8 i Windows 7 nie są kompatybilne ale najnowsza wersja uTorrent do pobrania na naszym wortalu obsługuje Windowsa 7

Pobierz już  teraz doskonały program peer-to-peer uTorrent 1.8 z menu po polsku. Oprócz uTorrent 1.8 za free ściągniesz inne programy peer-2-peer

Podobne Peer 2 Peer

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uTorrent 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie